Smalkās šķembas sabērtas

0

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Pamati | Posted on 09-07-2010

Birkas:, ,

_DSC0071Tāks, īsi un lakoniski. Ar rupjajām šķembām tiku galā un sapratu, ka ar to apjomu nepietiek, lai tranšeju aizpildītu līdz nepieciešamajam līmenim. Plus, Didzis un brālis praktiski norādija, ka betons satecēs spraugās starp lielajām šķembām. Tad nu šīs abas iepriekšminētās problēmas risināju nopērkot smalkās šķembas (7-14mm) par 7 Ls/m3. Vakar no rīta atveda. Sarēķināju, ka vajadzētu 2 kubikmetrus piebēršanai, bet pasūtīju 4us, jo par piegādi tāpat 15 Ls jamaksā. Ar domu, ja nu būšu kļūdījies aprēķinos un pietrūks.

_DSC0073Te nu bija, šodien sabēru. Izskatās smuki un praktiski. Ak jā, pirms tam es ar rokas metāla blieti pieblietēju cik nu spēju tās lielās, rupjās šķembas. Tātad, smalkās sabērtas un, sasodīts, vēl paliels kalns ar smalko šķembu palicis pāri… :D Pārrēķinājos. Lab, sabērs bik bonusā un varbūt pēcāk kādu taciņu uzveidošu no tam smalkajām. Patīkams materiāls, viegli ar lāpstu ņemt.

Rīt bliežam ar Didzi un Arvi augšā veidņus beidzot!!! Lai skan darba dziesma! Saule gan būs vienkārši nežēlīga, bet dīķī ūdens tīri ciešams… :)

Write a comment