Uzliku būvvietai spēka līnijas / vienoju kopā kanalizācijas caurules

10

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Kanalizācija, Āderes | Posted on 22-06-2010

Birkas:, ,

Šodien principā spītēju štruntīgajam laikapstākļu pavēlniekam, kurš pastāvīgi rasināja un ik pa brīdim arī mazliet spēcīgāk uzlīņāja. Darbojos ap divām sekojošām lietām.

Spēka līnijas (akmens āderu) teritorijai/ēkai
Virsraksts izklausās pēc pilnīgākā kosmosa, bet kamēr pats nepārliecinājos, tikmēr neticēju. Respektīvi. Nesen jau rakstīju, ka biju uz tikšanos ar zinošu āderu “taustītāju” Santi pie vienas konkrētas mājas, kur es mācījos atpazīt to, ko manas rokas ar rīkstēm man rāda. Uzzināju arī to, ka cilvēks ir spējīgs arī paša rokām uzlikt teritorijai/mājai spēka līnijas aizsardzībai – apgūstot prasmes vidē es tādu uztaustīju, bet nemācēju izskaidrot, kas tas ir, ko man rāda. Tad nu Santis man paskaidroja, ka tas ir viņa paša uzlikts akmens āderu (ja nemaldos) pozitīvais lauks, kas gluži kā aizsargsiena palīdz pasargāt teritoriju no nelāgas enerģijas un citām likstām. Pabrīnījos. Santis teica, gan jau arī pats iemācīsies tādu uzlikt…

Mans sekmīgais eksperiments
Biju sapratis, ka man to plāno, tievo kapara stieplīšu vietā, ko izmantoju kā rīkstis, vajadzētu tomēr kaut ko gruntīgāku. Tad nu tēvs atrada 8mm diametra alumīnija stiepli. No tā šodien izgatavoju jaunas, lielākas rīkstis un nolēmu iemēģināt. Jā, darbojas pamatīgi, tikai netīk, ka alumīnijs nooksidējas un rokas pelēkas paliek. Tad nu atcerējos par to rīkstnieka spēka līniju uzlikšanu. Pārbaudīju, vai brāļa jaunceltā pirts ar tādu gadienā nav apveltīta, jo pie tās ar bija viens cits spečuks ciemojies. Nē, neko bez tipiskajām uguns un ūdens āderēm neatradu. Tad nu nolēmu intereses pēc ar savu izpratni, intuīciju un sajūtām paša spēkiem uzlikt to aizsarglauku. Procesu neaprakstīšu, bet ziniet – man izdevās.
Pēc tam apstaigājot ēku atklāju, ka rīkstis kustās tāpat kā tad, kad kopā ar Santi pētīju un apguvu šī enerģijas lauka teritoriju: viena rīksts rāda lauka robežu, otra norāda, vai lauks ir pozitīvi vai negatīvi lādēts. Visvisādos veidos pārbaudīju un tiešām pēkšņi tieši tur, kur biju vēlējies šo spēka līniju “uzstadīt”, tur tā tagad arī atrodas. Neizslēdzu iespējamību, ka tās ir manas iedomas un pašsuģestija, taču tādā pat veidā pēc tam “apstrādāju” savu būvlaukumu – un, ticiet vai nē, rezultāts tāds pats. Tagad “redzu” (spēju uztaustī) pa perimetru esošu pozitīvi lādēta lauka robežu. Redzēs, kaut kad pie manis paciemosies zinošāki āderu cilvēki – lai palūko, vai šamējie tur kaut ko netipisku redz vai nē. :)

Āderes = iedomas vai realitāte?
Es zinu, ka tas viss var izklausīties visai šizīgi, bet man nav šaubu par to, ka ar zemes enerģētisko starojumu ir jārēķinās, un es nedomāju, ka virkne cilvēku ir nojūgušies un spēj ar drāts gabaliņiem parādīt vienas un tās pašas svārstības. Pārāk liela sakritība, lai tā būtu pašizdomāta parādība. Turklāt, ne velti arī mūsu tēvu tēvi ar šīm lietām rēķinājās un prata tās izmantot savā labā (atrodot īsto vietu akai, krāsnij/skurstenim, gulēšanai, uzlādējošai atpūtai utt.). Un nu, iespējams, arī mani varēsiet saukt par traku, jo es ar tiem drāts gabaliem varu arī zem zemes ieraktu elektrības kabeli uziet, zālē pazaudētu telts mietiņu atrast un pat noslēpušos kaķi sameklēt… :D
Es nešaubīgi ticu, ka cilvēka domām mājas celtniecībā un savas vides iekārtošanā ir ārkārtīgi liels spēks, ar kuru viņš var daudz panākt! Es par to jau esmu pārliecinājies un zinu, ka ne reizi vien vēl tas pierādīsies. ;) Labai domai ir milzīgs spēks!

Darbs ap kanalizācijas tranšeju un caurulēm
Otra lieta, kas šodien paņēma nešaubīgi visvairāk laika un spēka, bija darbošanās ap kanalizācijas ierīkošanas procesu. Respektīvi, ņemot vērā to, ka šī ir mana pirmā pieredze ar šāda veida komunikāciju ierīkošanu, tad centos lietas darīt pārdomāti. Pielāgoju līmeņrādi ar papildaprīkojumu, lai varētu iegūt 1-2% kritumu caurulēm. Tad nu četrāpus vairākkārt pārlīdu visu izrakto tranšeju, vairākkārt to ar mazo lāpstiņu līdzinot un padziļinot, lai iegūtu līdzenu un pareizā slīpumā esošu kritumu. Pašreiz sanāk, ka melnzemē uz septiķi caurule ieiet zemē aptuvenu 50cm dziļumā – plānoju veikt nelielu uzbērumu plus zem tā ieklāt 5-10cm biezu putuplasta slāni, lai kanalizācijas caurule nu nekādi nevarētu aizsalt. Zinu, ka tur it kā nav kam aizsalt, tomēr IR gana bieži gadījumi, kad šī nevēlamā situācija tomēr iestājas.
Kad tranšeju biju sagatavojis, beidzot varēju ķerties pie trubu garumu un mezglu izplānošanas dabā. Uz papīra ir viena lieta, bet izlikt tās detaļas dabā, pavisam kas cits. Sāku no viena gala trubas vienot kopā. Garumu piezāģēju ar rokas metāla zāģi, kantes apvīlēju ar vīli un pielaboju ar nazi. Savienojuma slīdamībai izmantoju nopirkto ziepjaino smēri, kas kā izrādās ir kairinoša roku ādai – vajagot obligāti gumijas cimdus izmantot. Ne reizi vien iegrābos ar pliku roku, bet izskatās – so far so good.
Caurules kopā liekas visai negribīgi un padaudz spēka jāpielieto. Glupākais, ka nav tām īsti kur iegrābties, lai tās kopā sastumtu, turklāt pasākums kļūst ar vien sarežģītāks, līdz ko kopā tiek salikti jau vairāki metri. Bez palīga šķiet neiztikšu, lai to visu garo 10 metru kanalizācijas brīnumu varētu kopā sadabūt. Ceru rīt piebeigt, lai var ar prieku doties Līgosvinībās. Bet Jāņudienā nekādas laiskošanās – uzdāvināšu sev kādus padsmit metrus ar izraktu pamatu lentas tranšeju! :D Priekā! ;)

Comments (10)

Ar akmeņu lietu mazliet saskāros, kad pie manis bija krustpilietis Imants Kalniņš, kurš ierādīja akasvietu. Tolaik vēl neuzbūvētās pirts vietu viņš gan atzina par dzīvošanai nederīgu, taču no kaudzes izvēlējies ovālu pelēku akmeni, to pagrozīja tā, ka āderes lāsums nobīdījās. Es pēc dažām dienām arī varēju (domu?) eksperimentu ar akmeni atkārtot. “Kalniņa ūdens āderes” gan ir kā dīķa formas lāsumi, nevis perpendikulāras joslas kā manis parasti rīkstojamās “latviešu taisnleņķa”.
Vēlāk par akmeni aizmirsu, iespējams, tas ir iemūrēts pirts pamatos nezināmā orientācijā vai varbūt vēl stāv kaudzē kopā ar citiem. Vairāk ar to lietu neesmu eksperimentējis.

Savukārt tranšeju pagraba meliorācijai es līmeņoju, palaižot pa grāvja dibenā iebērtām smiltīm ūdeni – gan parāda “dambjus” (kur jānoņem) un ūdenskrātuves, gan plūstot nolīdzina.

Ar udeni toch labi liimenojaas.

Ojā, par cauruļu stumšanu varu iedomāties. Es reiz stūmu kopā ventilācijas caurules – iedomājies 160mm resnas caurules, kas karājas pie griestiem :)

Bāc, tātad sanāk, ka, ja es guļu uz totālām āderēm, atnāks Jānis un sakrāmēs man akmeņus tā, ka āderes ēd zemi?

A kā ar akmeņiem, kas izmaina ar akmeņiem uzlikto aizsardzību? Ir tādi? Ķipa vieni akmeņi noņem izmaina āderu lauku, citi izmaina atpakaļ?

Daudz laimes vārda dienā, Jāni! (beer)

Edgar, bez iršanas… Lasi precīzāk manis rakstīto – nekādus aizsargājošos / neitralizējošos un uzbrūkošos akmeņus nekur neesmu pieminējis. Ķipa, Tu principā esi aprobežots šinī jomā, tāpēc vari lasīt starp rindiņām un izteikt neadekvātus komentārus, right?

Tieši aizsargājošo lauku tu minēji. Tas aizsargājot “no negatīvās enerģijas un citām likstām” – bet ne no āderēm? No kā tad īsti?

Jā, es minēju lauku – nevis akmeņus!! “Negatīvā enerģija un citas likstas” – tas ir manis uz fikso izdomātais formulējums. Redz, neesi nekad gribējis saprast ko vairāk par āderēm, tad te nu Tu esi…. Āderes nav negatīva enerģija – tas ir zemes dzīļu starojumus, ar kuru ir jārēķinās un kuru ir iespējams izmantot savā labā. Domā, tēvu tēvi tāpat vien ēku sienas uz āderu malām lika, akas ūdens āderu krustpunktā raka, dūmeņus uz uguns āderu krustpunkta lika, meditācijas un svētvietas īpašās āderu zonās iekārtoja? Ne tuvu neesmu īpaši par šo tematu interesējies un lasījis, bet savās latvieša asinīs zinu un jūtu, ka tā ir lieta, ar kuru ir vērts rēķināties. Vēl jo vairāk – vēl lielāks ir cilvēka paša domas spēks un viņa enerģētiskā sadarbība ar vietu, kur viņš dzīvo un uzturas, bet Tev jau kā diženajam idejas “ja Tam neesi dzirdējis zinātnieku apstiprinājumu, tad Tas nepastāv” piekritējam – to nesaprast…

ar tiem elektrības kabeļiem un metāliem ir tā, ka elektrības kabeļi rada elektromagnētisko lauku, ko ar sīku drātiņu var diezgan precīzi noteikt. šō kabeļu īpašību man pašam diezgan daudz sanāk izmantot, jo kabeļu meklētājs maksā navīīīīgi dārgi :)
principā jau arī katrai gruntij ir savas magnētiskās īpašības, + cilvēka fantāzijas lidojums :)

tas tā, galvanais – prieks par tavu projektu kopumā! ar interesi sekoju notiekošajam un lēnu garu saņemos pats savam projektam
:)

Write a comment