Augsnes norakšana – pusē / jāsak gatavoties materiālu iepirkšanai

8

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Pamati, Situācijas atskaite | Posted on 11-05-2010

Birkas:, ,

SNC00025Puiši divas dienas kārtīgi parakušies un pusi augsnes no paredzamā būvplača norakuši. Domājams atlikušajās divās dienās lieta tiks pabeigta līdz galam. Bedres platība tiešām liela un noraktās augsnes kaudzes ar pa visvisādām vietām jau izvadātas un ar tās turpmāko “izvietošanu” būs ar vien sarežģītāk. :D

Vakar biju beidzot pie sava arhitekta – atdevu visus jauniegūtos dokumentus (līgumu, SNC00024pilnvaru, Zemesgrāmatas nostiprinājumu, vides tehniskos noteikumus un topoplānu) uz nokopēšanu. Varbūt, ka šonedēļ jau sanāks iesniegt gatavu projektu būvvaldē uz izskatīšanu. Jēēē, beidzot kāds taustāms progress.

Nupat arī jāsāk meklēt kādu konkrētu interneta bodi, kurā iepirkt uzreiz kaudzīti ar vajadzīgajiem materiāliem – apjomā ceru atlaidi dabūt, plus piegādās visu vienā piegājienā. Būs nu jāpēta pamatīgi. Arī kokmateriāliem, betonam, smiltīm un šķembām jāmeklē izdevīgākie piegādātāji.

Comments (8)

labs blogs, tikai trūkst viena būtiska lieta, kas notur interesi pie šī visa – un tie ir naudiņas cipariņi pretī katrai darbībai :) veiksmi rakšanā!

Paldies par pozitīvo ziņu! Ja godīgi – nekādi īpaši cipariņi jau nav it kā vēl savākušies, BET es veicu uzskaiti arī par šiem pašreizēji nelielajiem izdevumiem. Tātad – ņemot vērā šo ieteikumu, es ieviesīšu atsevišķu lapiņu, kurā ierakstīšu visus izdevumus, sadalītus pa frakcijām. Redzēs, kas man tur beigās kopā sanāks. :)

būtu forši, jo daudzus (respektīvi mani :D ) interesē arī visas papīru lietu izmaksas,respektīvi arhitekts cik paņēma, cik n-tās valsts instances utmldz…kaut aptuveni…

No problem – būs un precīzi! :)

Interneta veikalā neiesaku pirkt armatūru – ko darīsi, ja atvedīs sarūsējušu?
Atvaino, ja aizmirsu – kas beigās bija iedrukāts Vides noteikumos par notekūdeņiem?
Ar architekta atlīdzības publicēšanu uzmanies.
Kolēģi, ja uzzinās, ka viņš ņēmis par maz, viņu var iesūdzēt vai pat atņemt sertifikātu. Var palasīt architektura.lv normatīvos dokumentus.

Sūtīs dillēs ar sarūsējušu… :) Domu sapratu – paldies par padomu!!!
Notekūdeņi – viss normāli un kā parasti, ja pareizi saprotu – izmantojot bioloģiskās iekārtas, var arī pēc tam gruntī attīrītos ūdeņus laist. Nekādi ierobežojumi no Vides dienesta īsti nav. Tik nez – vai šāda attīrīšanas iekārta priekš viņiem būtu gana bioloģiska – http://www.rlm.lv/lv/predlogajemije_uslugi/septiki/

Kas attiecas uz arhitekta apmaksu – jā, domu sapratu, biju aizodmājis par to iepriekš, tāpēc piesardzīgi līdz šim autora vārdu nereklamēju un summu īsti arī nē… Bet no otras puses – bija man arī VĒL lētāki piedāvājumi – pat par 150 Ls….

Par kanalizāciju nezinu.
Taisos iet uz pārvaldi runāt par savu iecerēto mitrāju.
Vai tik kanālizācijā nav kā vīnos – savairojas vai nu an-, vai aerobās baktērijas, secīga pludināšana starp dažādiem procesiem diez vai notiek labi.

Un ar ko tad divu ne-pumpējamo grodu septiķu sistēmas atšķiras? Šitajā bundulī ar dabīgu gaisa pievadi un klātpiebērtām baktērijām – man naivi gribētos ticēt, ka darbosies. :) Es vnk negribu tās dārgās bioiekārtas, kam elektrība vajadzīga.

Write a comment