Klona grīda un kaļķa apmetums

8

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Apmetums, Griestu pārsegums, Grīda, Situācijas atskaite | Posted on 22-05-2016

Birkas:, , , , ,

Darbos līdz ausīm, tāpēc ar blogošanu šeit veicas vairāk nekā gausi. Taču īsu atskaiti tomēr iemetīšu. Bildes gan diži nav pie rokas. Piedošanu par švako kvalitāti tām, kas tomēr ir.

Betona klons. Februāra beigās uz ieklāta putuplasta tika ieliets (iebirdināts?) sausā betona klons. Biju pārsteigts, ka to var paveikt tik ātri – aptuveni 4 stundās. Esmu vairāk nekā iepriecināts un apmierināts ar rezultātu. Telpai uzreiz pavisam cits skats un arī darbošanās ērtāka.

Bēniņi. Tā kā brālis atkal bija uz vietas gaterējis baļķēnus, tad man bija atkal pieejami neapzāģēti dēļi, ar kurien tad beidzot esmu aiznaglojis ciet otru bēniņu/jumta gala sienu. Jānopērk garas, kārtīgas metāla eņģes, un tad arī izveidošu ieejas durvis uz bēniņiem. Pēc tam atliks nokrāsot dēļus ar tumšsarkano zviedru krāsu.

Griestu pārsegums. Iekšpusē vienā pusē esmu pamanījies ar būvniecības papīru aizskavot ciet griestus – gatavoju tos siltināšanai. Jānolīmē pārlaiduma vietas ar līmlentu, lai nav spraugas. Un tad domāju uz tā papīra pie griestu sijām skrūvēt klāt finieri (nevis reģipsi). Kad tas būs paveikts, varēs arī meklēt eko vates pūtējus.

Iekšsienu apmetums. Esmu beidzot pieķēries pie iekšsienu apmetuma turpināšanas. Ar mālu vairs neķēpājos – tagad izmantoju divu kalibru Sakret kaļķa bezcementa apmetumu. Lielākos nelīdzenumus aizpildu ar Sakret HML-4, bet noslēguma kārtu veidoju ar Sakret HML-1 apmetumu. Apmetuma maisīšanai iepirku rokas mikseri ar maināmiem ātrumiem – nenožēloju. Apmetuma materiāls, manuprāt, lielisks – pie māla turas klāt ļoti labi, vienīgi, roku āda gan par šo kaļķa izstrādājumu nav diži priecīga, lai gan strādāju ar cimdiem. Jāatsauc atmiņā apmešanas iemaņas, jo pagaidām ar tempu diži lepoties nevaru un labā roka pēc divu dienu apmešanas maratona arī nepriecājas, taču darbi iet uz priekšu. Skaidrs jau šobrīd, ka sienām būs romantiski viļņains reljefs. :D Bet laikam jau tā ir mazākā problēma, par ko iespringt.

Darbi turpinās un tas ir galvenais!

Comments (8)

Sveiks! Prieks, ka tomēr lēnām virzies uz priekšu.
Cik kvalitatīvi Tev sabēra to estrihu? Vai uzreiz virsū varēs parkertu likt? Padalīsies, lūdzu, ar kontaktiem un kvadrātmetra izmaksu.

Laba diena!
Jā, lēnām, bet tomēr ir kustība un par to arī pašam nešaubīgi prieks. Visam savs laiks un ātrums.
Teiksim tā – ar līmeņrādi vēlreiz grīdu neesmu pārrāpojis, bet manām vajadzībām, domāju, grīda ir ļoti laba – taisnākā plakne visā manā mega-būvē. :D
Vai varēs uzreiz virsū likt parketu – nezinu, bet pieļauju, ka varētu. Pats vēl līdz galam neesmu izlēmis, bet iespējams likšu labu, kvalitatīvu linoleju vai laminātu. Nē, dažādu iemeslu dēļ dēļu grīdu neplānoju.
Kontaktus varu iedot privāti e-pastā. Maksa – te jau viss atkarīgs no slāņa biezuma, virsmas sagatavotības pakāpes un, protams, arī objekta ģeogrāfiskā attāluma. Man lika meistars no Lielvārdes.

Jā, atsūti, lūdzu. kristapsaudi at inbox elve

Sveiks Jāni!

Prieks, ka kaļķa apmetumi virzās uz priekšu. Par sakret kaļķa apmetumu tiešām neko sliku nevar teikt. Sev arī griestus uz skaliņiem apmetu. Viss turās kā nākas.

Protams skaidri neiznu tavus plānus, un varbūt vienkārši gribu pastāstīt par sevu veiksmīgo pirkumu, bet manuprāt baigi stilīgi izskatītos 3d paneļi tev.
Pats arī uzsūtīju no – http://www.buvdarbiem.lv/apdares-materiali/3-d-gipsa-paneli
un pats esmu starā, cena tas ir viens, bet izskatās vienkārši grandiozi.

Nu tie tikai tādi mani divi centi pie šī topika.

Vispār – ļoti laba ideja!

Par labāk idejām!

It is very freeing you want to do this and it helps with
a closure among the situation. Hopefully, to be able to come to see that worm composting just isn’t as mysterious because you
have felt. https://http://Www.Amazon.com/Inno-Cleanse-Digestive-Bloating-Improves/dp/B08DP57QF5

Write a comment