Sienu nostiprināšana pabeigta..

4

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Sienu konstrukcija, Situācijas atskaite | Posted on 22-05-2011

Birkas:, ,

IMAG0160IMAG0158Es ir beigts.. :D :D Šodien ar palīgu Kasparu 10 stundu laikā man pašam gluži vai neticot pabeidzām sienu nostiprināšanu ar vertikālajām lazdām. Sagarinām lazdas – koks vienā sienas pusē, koks otrā pusē – saštropējam tos savstarpēji kopā – atstaigājam un izlīdzinām (cik nu var) sienu ar “pārliecinātāj-āmuru” – savelkam štropes – sienam ar špagatu abus kokus kopā 5ās vietās – laižam štropes vaļā. Un šitā pāris desmitus reižu…

Pamatīgs, bet pozitīvs sagurums no tās vicināšanās un ņemšanās. Darbiņš paveikts labs! Ar steigu jāmeklē siets un jāsāk “sietošanas” darbs, lai var jau par apmetumu domāt. Starp citu, pie iepriekšējā bloga ieraksta par sietiem priecāšos saņemt kādus komentārus.

Šodien paldies Kasparam par tempa uzturēšanu! ;) Piebildīšu vēl, ka vakar ar palīgu Andreju attālā mežā stundas laikā šim sienu stiprināšanas pasākumam nogāzām vairāk kā 50 daudzmetrīgās lazdas, ko divos piegājienos uz mašīnas jumta atvedu līdz būvvietai. Kādas desmit palika šovakar pāri.

Comments (4)

Izskatās, ka lazdas ir zaļas un ar visu mizu. Vai labāk nebija tās nomizot, žutu ātrāk … Man tā liekas, varbūt man nav taisnība.

Protams, ka Tevis teiktajā ir loģika, bet nu izvēlējos pēc britu metodes to nedarīt.. Šim procesam gana daudz laika vajadzētu.

Var jau būt, ka viss būs ok, jo tās lazdas stāv sausumā un līdz apmetumam paspēs apžūt.
Tikai nesen uzskrēju Tavam blogam virsū. Man patīk palasīt par citu pieredzi celtniecībā, jo pašam ir par 90% pabeigta brīvdienu māja. Pēc mājas pabeigšanas plānoju būvēt saimniecības ēku un no Tavas pieredzes varētu šis tas noderēt, sevišķi par pamatiem.
Tavu ēku ievēroju braucot uz savu māju pa Daugavpils šoseju (mana atrodas Kokneses novadā).

Suņa murgs… Nevar normāli komentārus ierakstīt. Ar steigu jāvācas prom uz jaunu vietni.

Write a comment