Pie manis septembrī – semināri un praktiskās darbnīcas

2

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Cits ..., Situācijas atskaite | Posted on 01-08-2010

Birkas:, ,

Brīvdiena
Šodien meistariem un man bija brīvdiena – mūsu pusē kapusvētki un ciemos sabrauca dzimtas radinieki. Tad nu visi brīnījās, pētīja manu veikumu. :) Šodien arī atbrauca daļa no iztrūkstošajiem kokmateriāliem – rīt ar meistariem varēsim piebeigt griestu pārsegumu un tad jau ķerties pie jumta krēsla veidošanas. Bet nu – šis bloga ieraksts ir par kādu svarīgāku lietu!

Projekta_autors_1Dabīgās būvniecības semināri
Kā jau pēdējā ierakstā mazliet ieminējos, tad nu ir uzsācies viens visai interesants projekts, kura atbalstīšanā aicinu talkā ikvienu no jums, jo tieši vai netieši, tas var dot labumu ikvienam no jums. Ar projekta LabieDarbi.lv palīdzību vēlos noorganizēt bezmaksas seminārus un praktiskās nodarbības, kas skaidrotu dabīgās būvniecības iespējas Latvijā un ļautu praktiski, taustāmi pamēģināt, kā tas ir – celt salmu māju! :) Aicinu jūs atbalstīt un nobalsot par šo projektu LabieDarbi.lv vietnē!

_DSC0016Semināri iedvesmas un drosmes dzirkstij
Semināros klātienē varētu piedalīties 30 – 40 interesenti, savukārt semināru informatīvais apkopojums kopā ar foto reportāžu vēlāk tiktu izplatīts interneta vidē. Vēlos, lai arī citi dabīgās būvniecības interesenti, kas vēl nav guvuši savu iedvesmas dzirksti rīkoties, varētu šajos semināros un darbnīcās iegūt vērtīgu, praktisku un motivējošu informāciju par iespējām būvniecībā izmantot viegli pieejamus, lētus un dabīgus/ekoloģiskus materiālus.

Vairāku vieslektoru lekcijas un praktiskās nodarbības
Trīs nedēļas nogalēs ar pieaicinātiem vieslektoriem ieplānots rīkot šādus seminārus: ekoloģiskās būvniecības filozofija un psiholoģija; mājvietas izvēle vidē un mājas ievietošana āderu tīklā; dabīgās būvniecības iespējas un metodes Latvijā; smilšu maisu mājas celtniecība; salmu mājas celtniecības metodes; praktiskā darbnīca – salmu ēkas sienu celšanas metodes no presētu salmu ķīpām; praktiskā darbnīca – salmu ēkas sienu apmetuma veidošana no māla/smilšu javas, iestrādes metodes, noslēguma kārtas krāsu variācijas.

_DSC0015 (2)Aicinu palīgā – vienkārši nobalsojiet!
Tātad, lai es šādus seminārus priekš jums, cienījamie dabīgās būvniecības interesenti, varētu septembrī noorganizēt, ir nepieciešams finansējums, kuru tad arī var iegūt no Labo Darbu fonda. Ja beidzoties augustam šis projekts atradīsies vienā no pirmajā vietām pēc balsu skaita, tam tiks piešķirts finansējums. Tāpēc – aicinu ikvienu no jums nobalsot (tas ir dikti vienkārši)! Un, ja nav grūti, palūdziet arī talkā savus draugus! Mēs visi būsim ļoti pateicīgi jums par atbalstu! Paaaaaldies!!!

Comments (2)

Nu būs krietni jāpacīnās, lai tiktu 1. vietā iekš LabieDarbi! Cerams, ka izdosies! :)

Kas nemēģina, tam nesanāk. Protams, ka būs jāpacīnās, bet – to cīņu jau jāīzveic interesentiem, jo pats jau nevaru nobalsot vairākkārtīgi. :)

Write a comment