Šķembas sabērtas (gandrīz)

0

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Pamati, Situācijas atskaite | Posted on 04-07-2010

Birkas:, ,

_DSC0067Būšu lakonisks. Ēmm, sagurums tīri neko, jo cepiens bija pamatīgs. Šodien kolektīvā darba rezultātā sabērām gandrīz visas šķembas iekš tranšejām. Man daži metri vēl palika autonomam izpildījumam, lai dzīve nešķistu pārāk vienkārša. :) Šķembas (12 m3), izskatās, varētu sanākt līdz ar nagiem.

Paldies talciniekiem!
Šodien varu lepoties ar savu talcinieku skaitu – pieci papildus roku pāri! Jēkabs ar Viesturu (līdz pusdienām) un Didzis ar draugiem Ivaru un Arvi (visu dienu). Pamatīgi pašancējām, jo šķembas bija jānes ar spaiņiem! Ar ķerru būvbedrē iebraukt nav īpaši ērti, turklāt šķembas ar lāpstu nemaz normāli paņemt nevarēja – esmu izvēlējies pārāk rupju frakciju (40-70 mm), attiecīgi viss iegrābšanas un nešanas process noritēja ar rokām. _DSC0063Kaudze saruka visai ātri. Paldies vīrīem par izturību! Malači!

Veidņi – vēl bik pagaidīs
Jā, veidņus šodien nesanāca sākt veidot, bet nu – nevar jau arī visu gribēt. Lieliski, ka vismaz šķembas būs vietā. Veidņu pasākumam Didzis ir uzmeistarojis kārtīgus vītņstieņus un sakasījis arī maisu ar distanceriem (dažādu diametru caurulītēm). Plus, es pats šodien šķīros no aptuveni 20 latiem un iepirku vēl 2metrīgos vītņstieņus (10mm) un uzgriežņus ar paplākšņiem. Kaut kad pa nedēļu domājams pieķersimies veidņu pasākumam.

_DSC0062Drenāžas caurule – tomēr ārpusē
Vēl izdomājām kopīgiem spēkiem nečakarēties un to drenāžas cauruli labāk nelikt iekš pamata. Augstākajā vietā tā varētu sanākt pārāk sekla, dažviet tā varētu aizgānīties ar betonu un visai čakarīgi to slīpumu panākt iekš tranšejas. Tad nu labāk ierakšu to ārpusē netālu no pamatu perimetra.

Write a comment