Smilšu pamatne sagatavota – turpinu blietēt un citi darbi

0

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Pamati, Situācijas atskaite | Posted on 04-06-2010

Birkas:, , ,

Pirms atskaitos, kā man veicies ar darbiem, noziņoju – tepat augšā zem virsraksta varat atrast jaunu bloga sadaļu – projekta izmaksu uzskaite. Manuprāt, nosaukums izsaka visu.

RES_SNC0007460 kubikmetri smilšu
Nu tā – šodien kārtīgi padarbojos un šķiet, ka varētu teikt – smiltis esmu savedis vajadzīgajā augsutmā. Tātad, pašreiz būvbedrē ar savām rokām, (plus nelielu cita roku pāra palīdzību), lāpstu un ķerru esmu savedis un ar blieti sablietējis 60 kubikmetrus ar smiltīm (5 kravas).

Turpinu blietēt
No rīta jau domāju, ka būs jāsūta vēl vienu vai divas kravas, tomēr izfunktierēju, kā iztikt ar esošo apjomu RES_SNC00073un, re, sanāca ar. Līmenis vairāk vai mazāk šķiet ir panākts, nav jau tik gluds kā galds, bet “saiģot”. Vēl jo vairāk, šķembas tāpat pa virsu vēl 15cm slānī jāgāž un jāblietē, tāpēc smiltis jau nav jēgas baigi, baigi precīzi pielīdzināt. Tagad tik paslapinu smiltis un blietēju. Rīt atkal slapināšu un blietēšu. Tā teikt, bliete ir vēl uz abām dienām, tad nu vālēšu pāri vēl vairākas reizes, lai toč labi sasēžas šitais pasākums.

Citi darbiņi
Rīt, kā jau minēju, blietēšu, bet vēl plānoju izveidotRes_SNC00072 kārtīgus koka pārliktņus, uz kuriem būvasu striķīšus kārtīgi nostiept, citādi pašreiz izmantotie alumīnija profili pie kārtīgākas striķīša nostiepšanas lokās. Vēl jānopļauj zāle ap būvbedri, iespējams, jāaizvāc palielās akmeņu kaudzes, kas atbraukušas pie mums kopā ar smiltīm. Un tad jau, iespējams, sākšu mazliet atrakt tranšejas. Kamēr vēl nav sagādāts putuplasts un šķembas – baigi precīzi rakt tranšejas nevar, citādi pastāv risks, ka tās var aizbrukt.

Write a comment