Āderu noteikšana – mans atklājums!

9

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Āderes | Posted on 14-03-2010

Birkas:, , , , ,

Stropeni_maja_aderes_CROPKari līnijas
Gan jau ka izlasījāt manus iepriekšējās nedēļas āderu meklēsanas eksperimentus. Nu lūk – esmu sapratis, ka tas, ko var redzēt šai bildītē – tas ir Karija līnijas (Curry grid). Esmu mazliet pārsteigts, ka kaut ko tādu izdevies uztaustīt, jo lielākoties cilvēkiem labi ja tās pašas uguns vai ūdens āderes parādās… Ok, protams, palasījos visvisādu interneta literatūru, arī šo visai plašo latviešu mēlē rakstīto par zemes starojumiem, kā arī Vienstāva iesūtīto materiālu kaudzīti par šo tēmu – tad nu sapratu, ka ar šito Karija tīklu tomēr nebūs gana.

Ūdens āderes
Tātad, šodien pat rīta pusē aizdevos uz savu lauku valdījumu un atkal uz fikso pieķēros pie savām kapara stieplītēm, taču šoreiz pavisam konkrēti pajautāju, lai man parāda ūdens āderes. Un skat – ticiet vai nē, rīkstītēm kā vienmēr izvēršoties uz āru parādījās pavisam citas līnijas, citā platumā un citā orientācijā nekā tās Karija līnijas. Pārsteigts par savu atklājumu devos pārbaudīt spējas uz turpat esošo veco aku – māte teicās, ka agrāk rīkstnieki teikuši, ka uz to ved ļoti plata ūdens ādere, taču pirms nedēļas man tur absolūti neko nerādīja. Voila – ja prasu ūdens āderi, tad tādu tiešām parāda tai vietā, kur māte norādīja. Protams, ļoti priecājos par savu atklājumu!

Uguns āderes
Nu ko – un kā būs ar uguns āderēm? Dodos atpakaļ uz savu pļaviņu un prasu, lai neredzamie spēki :) rāda man uguns āderes. Un par brīnumu – manas rīkstis pēkšņi uzvedas tā, kā nekad iepriekš nebiju redzējis. Tās vērsās uz iekšu, turklāt citās vietās ne tā kā iepriekš pie Kari līnijām vai ūdens āderēm. Esmu patiesi gandarīts! Lai pārliecinātos, vai neesmu kaut kādas glupības uzmeklējis – gāju pārbaudīt gan 100 gadus veco māju, gan arī brāļa nesen celto pirtiņu – un tiešām, abu šo ēku skursteņi atrodas uz uguns āderu krustpunktiem. Kas veco māju iegrozījis āderēs, protams, nezinu, bet brālim pirti iegrozīja kaut kāds sertificēts rīkstnieks.

Ja grib – tad var!
Tātad – esmu sapratis, ja gribu – pats varu uzmeklēt gan ūdens, gan uguns āderes – ko pavasarī pietuvojoties pamatu vietas iezīmēšanas procesam dabā arī izdarīšu. Pašreiz aptuveni esmu ieriktējis mājas vietu kartē pēc tām Kari līnijām (priekš projekta saskaņošanas), taču reāli vēl pirms rakšanas vēlreiz veikšu āderu uzmērīšanu jau pēc pilnas programmas. Un nododot māju ekspluatācijā veikšu ar mērniekiem korekciju iezīmēšanu projektā .

P.S. Vienīgi īpatnēji šķiet, ka jautājot, lai man parāda āderes, uz kurām nevajadzētu gulēt – man rādijās tikai un vienīgi tās Kari līnijas… Šis aspekts man joprojām paliek mīklains.
P.P.S. Un vēl – manas rīkstes, varētu teikt, uzvedas pretēji šeit Svētavotu interneta resursā norādītajām animācijām – uz ūdens āderēm man rīkstis vēršas uz āru, bet uz uguns – uz iekšu. Minētajā interneta resursā – sanāk pretēji.

Comments (9)

Tam, tieši kas griežas un tieši uz kuru pusi, manuprāt liela uzmanība nav jāpievērš. Piemēram, Applegate metodes aprakstītas priekš rīkstes (žākļa), ar ko vispār nemāku rīkoties, taču man viegli izdevās šīs pašas metodes pieskaņot diviem L stienīšiem.

Heh, es arī esmu mēģinājusi meklēt āderes, turklāt ar parastu saimniecības rīvi, uz kā burkānus vai sieru rīvē. Tā griezās uz tāāām vietām kā pēc pasūtījuma… :) Vien nebiju aizdomājusies, ka āderes ir dažādas… Interesants rakstiņš! ;) P.S. Cik zinu, ne katram izdodas āderes uzķert vai sajust. Tā kā, Jāni – taisi biznesu! :)

Nū, rīves jau ir zināma metode, bet nav jau tas pareizākais instruments. Plus – rādīt jau rāda viskam, bet tikai jautājumos ko un ka. :) Man jau te arī ļaudis saka, ka man biznesu jātaisa… :D

Manā pagalmā bijuši 4 komersanti, kuru rādījumi un uzskati savstarpēji sakrīt maz. Viņiem mēdz būt arī sanāksmes, kurās villojas ne pa jokam…

galvenais ka rāda pareizi parejam nav nozīmes… vis spēks ir pašā

Cik aprobežotam jābūt lai āderes meklētu? Cmon! Tu esi universitāti pabeidzis, nu labi, LU, bet cmon. Nopietni. FAIL. Es būtu kaunējies. :)

Ak dies, Henrij – lai nu no kā, bet no Tevis es šitādu komentāru nebūtu gaidījis… :D :D :D

Ja tas kādu sašauj vai nomierina, arī esmu vienu augstskolu pabeidzis, bet no divām par nesekmību atskaitīts. Viens no maniem pasniedzējiem savulaik tika piedalījies Dolača-Valdmaņa-Kalniņa eksperimentos.

Ļoti interesanti!
Cik saprotu, tehnikām un instrumentiem vispār nav nozīme. Tehnika ir kā zemapziņa šo paziņo apziņai.
Citi meklē ar plikām rokām un jūt tirpoņu… Man vajag kaut kādu nolocītu drāti… kaut ko rāda, bet pēc saviem mērījumiem, nepārliecinoties, aku neraktu :)

Write a comment