Manā īpašumā vēl viena salmu ķīpu būvniecības grāmata

3

Posted by Jānis, tas kurš bloga autors | Posted in Info avoti / literatūra | Posted on 14-01-2010

Birkas:, , , ,

Building With Straw Bales: A Practical Guide for the Uk and IrelandSestdien Amazonē iepirku šādu grāmatu – Building With Straw Bales: A Practical Guide for the Uk and Ireland . Sarakstījusi baigā speciāliste Barbara Džonsa no Amazon Nails organizācijas. Pirmdien izsūtija un šodien jau atnākusi mājās. :)

Šitādu, šitādu un šitādu (šis ir lejupielādējams PDFs) grāmatu esmu jau izstudējis. Pēdejā ir ļoti laba, lai vispārīgi un ļoti elementāri saprastu visu par salmu ēkas būvniecību.

Šajā grāmatā autore solījās pastāstīt daudz plašāk par cement-free foundations jeb bezcementa pamatiem – par riepu variantu tai skaitā. Kā arī gan jau būs kaut kādas jaunas idejas un risinājumi. Ziņošu par jaunatklājumiem.

Comments (3)

Jaa Barbarai nav ne vainas. Bija tas gods parunāties ar viņu un kopā pastrādāt ar viņas kolēģi, kas grāmatai info meklēja.

Yeahh, resspect! Es gan protams šo grāmatu vēl neesmu izlasījis, bet kaut ko noteikti jaunu un noderīgu no tās izlobīšu. :)

Nu ko, arī mēs esam nolēmuši būvēt savu ligzdiņu no salmiem un māla, un pārvākties uz dzīvi pie dabas!
Pašlaik vēl tikai prātojam, vācam informāciju (tikko pasūtījām Barbaras Džonas grāmatas 2.izdevumu) un līdzekļus, lai varētu iesākties.
Tavs blogs ir ārkārtīgi noderīgs un iedvesmojošs – lielum lielā PATEICĪBA par to!!! :)
p.s. Un ja būs palīdzība, tad, noteikti, vērsīsimies pie jums (cerams neatteiksiet :) )
p.s.s. Un ja jums ir nepieciešamas strādīgas darba rokas – droši var aicināt talkā (visus trīs un par vēdera tiesu) :D

Write a comment